המוצרים
שלנו

יחידות מגנטיות לנטרול בקטריות

יחידות מגנטיות לנטרול בקטריות. מכלי סולר הם מקור קבוע לזיהומי בקטריות בדרגות שונות. למעשה, רוב התקלות במנועי דיזל נגרמות כתוצאה משימוש בסולר נגוע ומזוהם בבקטריות או במהילת מים. הפתרון היעיל והאפקטיבי התקנת מערכת DE BUG לנטרול בקטריות באמצעות שדות מגנטים. זוהי בהחלט שיטה יעילה מאוד שפותרת את הבעיה ומאפשרת פעילות תקינה של ציוד סובב במנועי דיזל , ללא תקלות.

זה עובד בהצלחה בכל העולם וגם בישראל. רק ביחידות De-Bug המקוריות תמצאו חבילות בלעדיות TRI-MAGTM ו-MULTI-MAGTM Bug Killer. טכנולוגיה המשתמשת בשדות שטף מגנטי כדי להילחם במיקרואורגניזמים ובבעיות הנלוות להם בנוזלים. הטכנולוגיה המתקדמת של DE BUG  פותחה בניו זילנד. התיאוריה לפיה שדות שטף מגנטי מעכבים צמיחה והישרדות של מיקרואורגניזמים קיימת ומיושמת במערכות איחסון סולר בישראל ובעולם. בקטריות וחיידקים לא שורדים בתנאי קיום אשר כוללים שימוש בשדות מגנטים. הם אינם מתרבים ולמעשה מושמדים בתהליך רציף של פעילות מגנטית.

פתרון מדעי לבעיית זיהום הסולר. מערכת מגנטים ממוקמים בתוך יחידת De-Bug לטיהור סולר, "חבילת TRI-MAGTM מורכב משלושה מגנטים קבועים שטוחים, המיוצרים ממתכת ומצופים קרמיים, מוערמים זה מעל זה. המרווח בין המגנטים נקבע מדעית על מנת לייצר את צפיפות שדה השטף האופטימלי. המגנטים מסודרים ומוחזקים במקומם עם מרווחים מיוחדים באופן שקוטב צפוני פונה תמיד לקוטב דרומי. מרווחים אלה מיוצרים מפלסטיק Acetyl M90. כמו בכל שאר החומרים ההנדסיים המיוחדים המשמשים -De-Bug, החומר עמיד בסולר ומוצרים דומים המבוססים על פחמימנים. בנוסף, נעשה שימוש בפלסטיק Acetyl M90 בשל יכולת ההתאמה שלו להתמודדות עם יישומים שונים כמו הסביבה הימית הקשה, תעשיית הכרייה וציוד חקלאי. Acetyl M90 Plastic גם עמיד במיוחד בפני פיצוח מתח סביבתי וכימיקלים רבים הקשורים בדרך כלל לסולר.

המגנטים ממוקמים שהקוטב הצפוני של מגנט אחד פונה תמיד לקוטב הדרומי של המגנט הסמוך. כתוצאה מכך המגנטים ממקסמים את צפיפות השטף, ואת פוטנציאל ההשמדה של תאים מיקרוביאליים, בחללים שדרכם זורם הסולר החיידקים מושמדים.

 

לייעוץ במתחם הלקוח, ללא עלות, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מנועי דיזל בסיכון. מנועי דיזל  בתי חולים, בתי כלא, תחנות שאיבה, שרתים, גורדי שחקים סירות שמאחסנים סולר לתקופה ממושכת. כל אלה מסתמכים על גנרטורי החשמל ומנועי דיזל לשעת חירום עובדים ב-100% כאשר אנחנו צריכים אותם. עם זאת, אלו הם המנועים בסיכון הגבוה ביותר. הסולר מאוחסן לתקופות ארוכות בתנאי חושך ולחים בדרך כלל, מייצר תנאים אידיאלים  לזיהום חיידקי סולר.

לכל גנרטור דיזל צריך להיות יחידת דיזל מגנטי DE-BUG מותקן בשורה כחלק מתוכנית הספקת הסולר  והבטיחות שלו.

בנוסף להתאמת יחידות DE-BUG על צנרת סולר , אנו ממליצים גם להתקין מערכת סינון סולר קבועות, מערכות דיאליזה.

מערכות דיאליזה  אלו שואבות ומעבירות את הסולר דרך סינון מים, סינון חלקיקים וכמובן יחידת DE-BUG לפני החזרת הסולר המלוטש חזרה למיכל.

פרקש מקורות מתחדשים הם משווקים רשמיים של מערכת DE BUG. צרו קשר להזמנת בדיקת תאימות מערכת DE BUG  ללא עלות.

Scroll to Top