שדרוג
מיכלים

מערכת DOPA 6N

מערכת  DOPA 6N למינציה היא מערכת ציפוי דופן כפולה המספקת פתרון מושלם לציפוי דופן הפנימי במיכלים . זהו תהליך שיקום מכלים ישירות באתר הלקוח, ללא הפרעה בתפעול האתר תוך הבטחת המשכיות בפעילות העסקית. מערכת ציפוי DOPA® מחוזקת בשכבת למינציה על מנת לספק את השלמות המכנית הנדרשת. שכבת האפוקסי הנוזלית העליונה מסווגת כנטולת מדללים, בעלת מוצקת גבוהה, לא דליקה, ומבטיחה פעולה בטוחה באתר המיכל ובעלת עמידות כימית ברמה גבוהה. טכנולוגית שידרוג בשיטת DOPA מאפשרת התקנת ניטור ואקום בדרגה CLASS1 של השכבות הפנימית לפי EN13160-2. למערכת יש אישור DIBt (Z-65.30-486) והיא מאושרת על פי תקן EN13160-7:2016. פרקש מקורות מתחדשים הם הנציגים הבלעדיים של חברת Wolftank Austria. החברה צברה ניסיון רב ביישום מערכת בטנה DOPA 6N למינציה. צוותי החברה עוברים הכשרות מומחים על פי התקנים של החברה האוסטרית. 

עבודות הכנה: מערכת הבטנה תיושם על המשטח אשר הוסרו ממנו שומנים בהתאם לקריטריוני ההדבקה של ISO EN 18479 לחומרים מבוססי אפוקסי: טיפול פני השטח כולל: ניקוי, הסרת בוצה, הסרת כל שאריות השמן, תיקון פני השטח ופילוס ריתוך עם טיט אפוקסי.

טכנולוגיית יישום הציפוי: יישום שכבת הבסיס EPOFLEX® על ידי התזה. מניחים את יריעות האלומיניום על המשטח עם כ. 10-15 מ"מ חפיפה ומקשרים אותם עם סרטי דבק. יישום ידני של למינציה על יריעות האלומיניום ויישום פיברגלס דו-שכבתי ארוג (450 גרם/מ"ר) משפשפים בעזרת נייר זכוכית את כל המשטח ומסירים אבק

יישום שכבה עליונה של EPOFLEX® באמצעות התזה. בדיקת חרירים עם בודק חריר (הולידיי) ואיטום מחדש של חרירים אפשריים. יישום השכבה המוליכה/אנטיסטטית ADAPOX® עם רולר.

שיטת עבודה על פי הגדרה: DOPA Double Wall Simple Method Statement – Wolftank Austria

לייעוץ במתחם הלקוח, ללא עלות, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Scroll to Top