שדרוג
מיכלים

מערכת DOPA LITE

מערכת DOPA Lite היא הדרך המהירה והחסכונית ביותר ליצור ו/או לשקם מיכל חד דופן תת קרקעי לדופן כפולה. מערכת DOPA Lite היא מערכת ציפוי מיכל פנימית לשיקום מכלים ישירות באתר הלקוח, ללא הפרעה בתפעול. מה שמבטיח המשכיות בפעילות העסקית.

מערכת הציפוי DOPA Lite מחוזקת בשכבת למינציה חלקית על מנת לספק את השלמות המכנית הנדרשת. שכבת האפוקסי הנוזלית העליונה ללא מדללים, בעלת מוצקות גבוהה, לא דליקה, ומבטיחה פעולה בטוחה באתר. המערכת מצטיינת בעמידות כימית ברמה גבוהה. אין צורך בהכנת משטח מיכל והתזת חול.

עבודות הכנה: מערכת הבטנה מיושמת על משטח שהוסרו ממנו שומנים ונקי בהתאם לקריטריוני ההדבקה של ISO EN 18479 לחומרים מבוססי אפוקסי. ההליך המקדים כולל: טיפול פני השטח, ניקוי, הסרת בוצה, הסרת כל שאריות השמן. תיקון פני השטח ופילוס ריתוכים במשחת אפוקסי

טכנולוגיית יישום ציפוי: במערכת DOPA Lite אין צורך בשכבת בסיס. מניחים את יריעות האלומיניום על הדופן המקורי עם כ. 10-15 מ"מ חפיפה בין היריעות אלומיניום ומצמידים אותם עם סרטים דו-דביקים. יישום ידני של למינציה שכבת אפוקסי על חפיפה של יריעות האלומיניום ויישום פיברגלס דו-שכבתי ארוג (450 גרם/מ"ר) משפשפים עם נייר זכוכית את כל פני השטח של הלמינציה ומסירים אבק. יישום שכבה עליונה של EPOFLEX על ידי ריסוס על כל המשטח. בדיקת חרירים עם בודק חריר (הולידיי) ואיטום מחדש של חרירים אפשריים שהתגלו. יישום שכבה המוליכה/אנטיסטטית ADAPOX בעזרת רולר.

לייעוץ במתחם הלקוח, ללא עלות, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Scroll to Top