שדרוג
מיכלים

Epoflex 6 למינציה

מערכת ציפוי מיכלים Epoflex TW היא מערכת ציפוי מיכל פנימית לשיקום מיכלים ישירות באתר הלקוח, ללא הפרעה בתפעול האתר. מה שמבטיח המשכיות בפעילות העסקית. מערכת הצבע מספקת שכבה מבנית לשלמות המכל אשר יוצרת הגנה על ידי המערכת במקרה של קורוזיה חיצונית או על ידי היווצרות חור בפלדה. בשל כך החיזוק המבני של המכל, מאפשר להאריך את חיי המכל בממוצע ביותר מ-15 שנות חיים נוספות. חומרי הציפוי הנוזליים על בסיס אפוקסי מסווגים כנטולי מדללים, בעלי תכונת מוצקות גבוהים, בלתי דליקים ומבטיחים פעולה בטוחה באתר האחסון. ניתן ליישם את המערכת גם על בטון בשל אפקט גישור הסדקים.

עבודות הכנה: מערכת הצבע מיושמת על המשטח אשר הוסרו ממנו שומנים והוא נקי בהתאם לקריטריוני ההדבקה של ISO EN 18479 לחומרים מבוססי אפוקסי: טיפול פני השטח, ניקוי, הסרת בוצה, הסרת כל שאריות השמן. תיקון פני השטח ופילוס ריתוכים בטיט אפוקסי.

טכנולוגיית יישום ציפוי: יישום ידני של למינציה על פני השטח עם ADAFLEX® ויישום של פיברגלס דו-שכבתי ארוג (450 גרם/מ"ר). כיסוי של סיבי הזכוכית עם ADAFLEX של הלמינציה. שפשוף בעזרת נייר זכוכית של כל המשטח והסרת אבק. יישום מערכת השכבה העליונה של EPOFLEX על ידי ריסוס או רולר. בדיקה אם יש חרירים בעזרת בודק חרירים הולידיי ואיטום מחדש של חרירים אפשריים. יישום השכבה המוליכה/אנטיסטטית ADAPOX בעזרת רולר.

הערת התקנה: המידע הנ"ל מבוסס על בדיקות באישור מכונים גרמנים וניסיון של שנים רבות. מכיוון שביצועי הבטנה תלויים בהתקנה נכונה, אנו מתחייבים לאיכות ללא פשרות.

לייעוץ במתחם הלקוח, ללא עלות, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Scroll to Top