שדרוג
מיכלים

EPOFLEX TW למינציה

מערכת ציפוי Epoflex היא מערכת ציפוי מיכל פנימית לשיקום מיכלים ישירות באתר הלקוח ללא הפרעה בתפעול האתר, מה שמבטיח המשכיות בפעילות העסקית. המערכת פותחה עבור מיכלי פלדה תת קרקעיים ועל קרקעיים, כלי שיט ומכלים עם מי שתייה, מים חמים, מים מלוחים ושפכים. המערכת מאופיינת בעמידות כימית טובה מאוד (לא מיועדת לחיזוק, לא לגישור סדקים). סדקים ניתן לתקן בנפרד עם לרבד.

עבודות הכנה: התזת סילון מים בלחץ גבוה או התזת חול. יצירת תיקונים עם שפכטל במידת הצורך

טכנולוגיית יישום ציפוי: אין צורך בשכבת קרקע. ריסוס שכבת הכיסוי Epoflex® TW לבן. צריכה עבור 800 מ בערך. 1.0 ק"ג/מ"ר

הערת התקנה: המידע הנ"ל מבוסס על בדיקות של מכוני תקינה גרמנים וניסיון של שנים רבות. מכיוון שביצועי הבטנה תלויים בהתקנה נכונה, אנו מציעים קורסי יישום למתקינים ומפקחי התקנה מוסמכים ומספקים תעודות אשר יחודשו כל 3 שנים.

פרקש מקורות מתחדשים מהנדסים את העתיד. אנחנו מחויבים לספק את האיכות הגבוהה ביותר במוצרים ובשירותים שלנו ושואפים לשיפור מתמיד. העבודה שלנו מבוססת על עקרונות של אקולוגיה, חדשנות ושיתוף פעולה. הגיוון והידע של הצוותים המקצועיים שלנו תורמים תרומה מכרעת לאיכות העבודה שלנו ולצמיחה שלנו כחברה. אחריות אתית וחברתית משולבות במודל העסקי שלנו. אנחנו שואפים לתרום לפיתוח כלכלי וחברתי ובכך ליצור השפעה חיובית. לכן אנחנו משקיעים מאמץ עילאי לפעול במקצועיות כדי לסייע ללקוחות שלנו ליצור סביבה נקיה ומותאמת לתקנים המחמירים ביותר של המשרד להגנת הסביבה.

לייעוץ במתחם הלקוח, ללא עלות, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Scroll to Top