ציפוי אפוקסי
למיכלי דלק

ADALASTIC ציפוי מערכות משנה

ADALASTIC ציפוי מערכות משנה. מערכת ציפוי זו מספקת ציפוי עמיד למים, עמיד בפני כימיקלים לציפוי טבעות, איטום בטון ואיטום של מכלי דלק משניים. המערכת שומרת על היציבות הסטטית של המכל על ידי הגנה על משטח הטבעת, הן עבור חלקי פלדה והן בטון. Adalastic® 2000 אוטם את הסדקים באזור הפגוע. בזמן התקנה קצר עקב היעדר עבודות בנייה. המערכת מאושרת על ידי המכון הגרמני לטכנולוגיית בנייה (DIBt).

הכנת המשטח: בטון/ביטומן (אפשרויות שונות): ניקוי אברזיבי של המשטח באמצעות התזת חול או התזת לחץ וניקוי אבק עם שואב אבק תעשייתי. ניקוי המשטח עם הזרקת מים בלחץ גבוה (200 בר). פינוי מים עם משאבה וביובית. ציפוי: עבור כל יישום, יש להקפיד על מרחק נקודת טל של 5°C.

עבודות בסיס:

1. Adaflex BG למשטח תת קרקעי מינרלים יבש (בטון)

Adaflex BG הוא שרף על בסיס אפוקסי הכולל 2 מרכיבים (שרף וחומר מקשה). יחס הערבוב הוא 100:45 במשקל. Adaflex BG מיושם באמצעות רולר עם 300 גרם/מ"ר. עובי השכבה הוא כ. 0.3 מ"מ. את השכבה מחברים להארקה ומשייפים בעזרת חול קוורץ (גודל גרגר 0.3-0.8 מ"מ).

2. Adaflex FU מתאים למשטח בטון רטוב. Adaflex FU הוא שרף על בסיס אפוקסי בן 2 רכיבים (שרף וחומר מקשה). יחס הערבוב הוא 2:1 במשקל. Adaflex FU מיושם באמצעות רולר עם 300 גרם/למ"ר. עובי השכבה המיובשת הוא כ. 0.3 מ"מ. את ההארקה משייפים בחול קוורץ (גודל גרגר 0.3-0.8 מ"מ).

לייעוץ במתחם הלקוח, ללא עלות, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

3. Adaflex BG Spezial למשטח ביטומן (אספלט מסטיק). Adaflex BG spezial הוא שרף על בסיס אפוקסי בעל 2 רכיבים (שרף וחומר מקשה). יחס הערבוב הוא 3:2 במשקל. Adaflex BG Spezial מיושם באמצעות רולר עם 300 גרם/מ"ר. עובי השכבה הסופית הוא כ. 0.3 מ"מ. את ההארקה משייפים בעזרת חול קוורץ (גודל גרגר 0,3-0,8 מ"מ).

שכבה מבנית עיקרית: Adalastic 2000 הוא שרף 2 רכיבים (שרף וחומר מקשה) על בסיס פוליאוריטן. יחס הערבוב הוא 1:1 בנפח. השכבה מיושמת ביחידת התזה בטמפרטורת חומר של כ. 60 מעלות צלזיוס. השימוש הוא כ. 2800 גרם/מ"ר. עובי השכבה הסופית הוא כ. 2.2 מ"מ.

שכבה עליונה: Adaflex 109 L הוא שרף מוליך על בסיס פוליאוריטן בעל 2 רכיבים (שרף וחומר מקשה) מגן UV. יחס הערבוב הוא 4:1 במשקל. השכבה העליונה מיושמת עם רולר עם 300 גרם/מ"ר. עובי השכבה הסופית הוא 0.1 מ"מ.

הערת התקנה: המידע הנ"ל מבוסס על בדיקות באישור מכוני תקינה גרמנים ואוסטרים וניסיון רב של שנים. מכיוון שביצועי הבטנה תלויים בהתקנה נכונה אנחנו מתחייבים לאיכות גימור ללא פשרות

Scroll to Top