ציפוי אפוקסי
למיכלי דלק

EUROMANT ציפוי טבעות מיכלים עיליים

EUROMANT ציפוי טבעות מיכלים עליים. מערכת ציפוי בטון Euromant® היא יישום חיצוני לשיקום הטבעת ישירות באתר הלקוח ללא הפרעה בתפעול האתר. מה שמבטיח המשך בפעילות העסקית. קיימת חשיבות עליונה לאטום את הקיר הטבעתי של מכלי אחסון. דופן הטבעת בצד החיצוני של המכל אטומה בין בסיס הבטון למעטפת הפלדה של המיכל באופן שניתן למנוע נזקי קורוזיה בפלדה, סדקים בבטון והתפשטות מים מתחת למיכל. מערכת הציפוי Euromant® פותחה במיוחד כדי לאטום אזור זה החשוף לעומס המכני הגבוה של המיכל ולתנאי סביבה קשים. המערכת מורכבת משכבות הדבקה, חומר איטום ושכבה סופית מגנת UV.

עבודות הכנה: טיפול פני השטח, ניקוי, הסרת ליכלוך, הסרת כל שאריות השמן. טיפול בסילון מים בלחץ גבוה או התזת חול (SA 2,5). תיקון פני השטח ופילוס ריתוכים בטיט אפוקסי. טכנולוגיית יישום ציפוי: יישום שכבת קרקע עם רולר: עבור שכבת הבטון (ניתן לקרצף להדבקה טובה יותר):

Adaflex Primer® נועד לשכבת הפלדה: Adagrund®. יישום שכבת Euromant® על משטחי בטון ופלדה. יישום השכבה המוליכה/אנטיסטטית Adaflex® על ידי רולר על משטחי בטון ופלדה. הערת התקנה: המידע הנ"ל מבוסס על בדיקות של מכוני תקינה גרמנים ואוסטרים וניסיון בשטח במשך שנים רבות. מכיוון שביצועי הבטנה תלויים בהתקנה נכונה, אנחנו מתחייבים לאיכות גימור ללא פשרות.

לייעוץ במתחם הלקוח, ללא עלות, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Scroll to Top